Dlugie modne sukienki

Dlugie modne sukienki
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Dlugie modne sukienki (3)Długie sukienki to echo dawnego stylu. Tak modny vintage wraca teraz w nowej odsłonie. Jest to styl boho, która odradza się dzięki popularności festiwalu coachella. Jest to styl idealny dla młodych dziewczyn pragnących przygody. Czym on jest i jak wyglądają dlugie modne sukienki w stylu boho?
Boho, czyli styl kojarzony z bohemą artystyczną, cygańskimi wozami, ale przede wszystkim z hipisami. Sukienki w tym stylu są długie, ale zwiewne i bardzo kobiece. Wykonane są najczęściej z cienkiej bawełny, lnu, albo szyfonu.
Najważniejsze w tym stylu jest jednak wzornictwo. To przede wszystkim kwiaty. Mogą to być duże powtarzalne nadruki przedstawiające np: róże lub magnolie. Można też spotkać, chociaż znacznie rzadziej, wzory w tzw. drobną łączkę. Interesująca wygląda też długa, gładka suknia z pojedynczą aplikacją. Niekiedy jest ona wyszyta ozdobną nicią, cekinami, bądź  przybiera formę naszywki.
Idealnym uzupełnieniem takiej sukienki są sznurowane sandałki zwane rzymiankami, oraz torba z frędzlami. W takim looku śmiało można podbijać świat.

Zobacz także pozostałe artykuły:

About the author