Tampony na noc

Tampony na noc
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

tampony-na-noc-3Tampony także na noc

Miesiączka, to  jedne z trudniejszych dni w życiu każdej kobiety. Zły humor, rozdrażnienie, silny ból brzucha, to tylko niektóre z objawów współtowarzyszących. Niestety, prócz ciąży, nie mamy możliwości by się jej pozbyć. Możemy jedynie radzić sobie z tą przypadłością najlepiej jak potrafimy.
Niegdyś kobiety stosowały tylko i wyłącznie podpaski, a współczesna kobieta ma już kilka opcji do wyboru: podpaski, tampony, kubeczki menstruacyjne. Największą popularnością cieszą się jednak tampony, co wynika z tego, że dzięki nim możemy się czuć bardziej świeżo i higienicznie.
Kiedyś nie zalecało się stosowania tamponów na noc, ale obecnie się to zmieniło. Powstało wiele produktów przeznaczonych do użytku podczas snu. Są specjalnie dostosowane, czasem posiadają nawet delikatne skrzydełka, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, że coś się nam przesunie i pobrudzimy prześcieradło. Tampony na noc mają również tą zaletę, że nie czujemy ich więc łatwiej nam zasnąć i śpimy lepiej. Należy jednak pamiętać, aby rano go zmienić, by nie dopuścić do rozwoju jakiejś infekcji.

Zobacz także pozostałe artykuły:

About the author